Bigman – Challenge Family přichází do Prahy

PRAHAw

Bylo jen otázkou času kdy některý z velkých světových podníků nakročí do Prahy, města, o jehož atraktivitě a možnostech jež nabízí nepochybuje asi nikdo.

Jsme velmi rádi že můžeme jako první informovat nejen Československou triatlonovou veřejnost o tom, že probíhají závěrečná jednání (technické podmínky) ohledně zařazení závodu v dlouhém triatlonu „CHALLENGE Czech BIGMAN PRAGUE“ do světové série CHALLENGE FAMILY v roce 2016.

Závod se bude konat 2. července 2016 na nových upravených tratích. Plavecká část se přesune do lokality historického centra Prahy s výhledem na Pražský hrad, Vyšehrad, ale i Národní divadlo a Tančící dům. Silniční cyklistická část se pojede na tradičně plně uzavřené dálnici na Strakonické v 3 – 4 kolech a běžecká část opět v prostou chráněné oblasti Barrandovských skal.

Z Pražského jednání se Zibim Szlufcikem zastupujícím Challenge Family vzešla dohoda o spolupráci, takže příští rok je možné očekávat v Praze 1000 – 3 000 závodníků.

Letošní IX. ročník se Czech BIGMAN FESTIVAL PRAHA se koná pod osobní záštitou ministra MŠMT pana Marcela Chládka a radní hlavního města Prahy pro oblast sportu a volného času paní Hany Novákové. V současné době je přihlášeno cca 150 závodníků ze 17 států 3 kontinentů viz www.czechbigman.cz . V rámci festivalu je opět připraveno osm závodů. Závody se v letošním roce pojedou na stávajících tratích.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com