BIGMAN

Bigman po ročnej pauze opäť v domácom kalendári

Nečakaným zrušením minuloročného pražského triatlonového festivalu Bigman sa nad budúcnosťou tohto podujatia začal vznášať veľký otáznik. Najnovšie správy od organizátora Romana Jaroša však potvrdzujú, že tento rok bude Bigman opäť súčasťou domáceho triatlonového kalendára. Zdravotné problémy so srdcom, ktoré ho pred rokom dostali na operačný stôl sú už (pevne veríme) minulosťou a preteky môžu začať písať ďalšiu svoju kapitolu.

Jubilejný desiaty ročník má na programe viacero pretekov, triatlonovú verejnosť však bude najviac zaujímať terénny triatlon (1.7.2016), „klasický“ dlhý a stredný triatlon (2.7.2016) a novinka – šprint triatlon na objemoch 0,7km plávanie, 20km cyklistiky a 5km beh (2.7.2016). Ďalšou novinkou budú zmenené trasy:

 

Závodní trasy pro závod v dlouhém a středním triatlonu zůstanou stejné pouze v cyklistické části (plně uzavřená dálnice Strakonická), plavecká část se posunuje nad plavební komorou ve Velké Chuchli,běžecká část se poběží ve stejné lokalitě, ale v menším počtu delších okruhů. U závodu terénního triatlonu to bude obdobné,“ približuje Roman Jaroš.

Unikátne pretekanie na uzavretej diaľnici, potešenie pre triatlonistov a nočná mora pre motoristov, si budú môcť naplno vychutnať aj pretekári šprint triatlonu.

Bigman aj tento rok bude pokračovať vo vysoko pozitívne hodnotenej tradícii:

 

Zachováváme nabídku přihlášení do 14.2.2016 a platby startovného na naši email výzvu k zaplacení, kdy Vám při úspěšném dokončení závodu v časovém limitu vrátíme na místě 50% Vašeho startovného. Na našich stránkách www.czechbigman.cz již najdete veškeré informace k jednotlivým závodům včetně elektronické přihlášky a podmínek platby startovného,“ uzatvára Roman Jaroš.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com