2014-Complete_01-1_Viper_disk_webF

CEEPO Viper 2014 – triatlonový plnokrvník

Možno premýšľate nad novým dvojkolesovým krásavcom vo vašej garáži. A možno ani nie. Priestor na snívanie je však vždy. A my vám dnes dávame do pozornosti stroj, ktorý sa vašich snov zmocní veľmi ľahko a poriadne silno. Ak sú vašou doménou dlhé bezhákové triatlony, CEEPO Viper pre rok 2014 vás určite nenechá bez emócií.

CEEPO je značka, ktorá začala s výrobou pre potreby triatlonistov, takže ak  hľadáte bicykel (aj) na cyklistické časovky, nemuseli by ste prejsť meraniami rozhodcov. Geometriou je Viper prispôsobený na stredné a dlhé triatlony a model 2014 už má za sebou aj premiéru na Hawaii.

Ak nepatríte medzi gramárov a malý prírastok na váhe vášho dvojkolesového tátoša neberiete ako tragédiu hraničiacu s koncom sveta, určite vás zaujme predná kotúčová brzda. Viacero cestných bicyklov sa o podobné riešenie už pokúšalo a hoci sa práve kotúčové brzdy vo všeobecnosti považujú za budúce riešenie problému brzdenia na karbónových ráfoch (hlavne v daždivých podmienkach), kvôli váhe je to stále ojedinelý zjav. Viper-u kotúčová brzda neskutočne pristane, ale samozrejme, nie je povinnosťou – majiteľ sa môže rozhodnúť aj pre klasiku.

Hmotnosť: rám 1 350 g, vidlica 680 g

ceepo_fb

Source: ceepo.com

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com