ROTH---first

„Československý“ Challenge Roth – závod o kterém se hodně mluví

A určitě se o něm ještě dlouho mluvit bude. Triatlon v Rothu má ve světě zvlášní postavení, nejen proto, že je opravdu největším na světě. Je to skutečná legenda jejíž sláva se šíří zaslouženě. Roth je závodem majícím svůj Solar, místo kde zvlhnou oči i těm nejtvrdším tvrďákům, místo kde je každý králem, místo, které by snad stačilo samo o sobě, aby lidé závody v Rothu milovali. Ale Roth není jen Solar a díváci ženoucí Vás na pokraji sil dál jsou prostě všude. Fanoušci křičící Vaše jméno aniž by Vás kdy předtím potkali a Vy jste je ještě někdy v životě zahlédli. Nerozlišují národnosti, výkony, vybavení – povzbuzují Vás proto, že si to zasloužíte, že máte jejich obdiv a že jste pro ně ten den právě tím, kdo si jejich povzbuzování zaslouží. Roth je opojný, návykový a nezapomenutelný.

Ten letošní Roth možná přepíše mužský i ženský světový rekord na této trati. Hvězdné obsazení a trať která se řadí mezi nejrychlejší na světě tomu nahrávají.

Co je ale vyjímečné už teď, je historicky největší účast Čechoslováků. Po loňském pódiovém úspěchu Honzy Oppolzera a Ondry Teplého by nebylo vůbec špatné, kdyby nás bylo vidět, a letošní silná sestava dává tušit, že by nás mohlo být vidět ještě víc. A účast současných mistrů světa, tradičně všudepřítomní fandové a velmi rychlá trať možná posune i osobní rekordy na této trati.

Čechoslováci v Rothu už nejsou nějakou neznámou menšinou. Snažili jsme se kontaktovat všechny závodníky přímo, bohužel se nám to nepodařilo u všech. Tak bychom chtěli naše čtenáře poprosit, vědí-li o někom, kdo letos v Rothu startuje, vyřiďte mu prosím, že Kathrin a Felix Walschhofer přislíbili společné fotografování na pastaparty. Snažili jsme se najít nejvhodnější místo a nejvhodnější čas pro všechny zůčastněné, bohužel všem asi vyhovovat nebude.

O závodech samotných a především naší účasti, jak se komu dařilo, o pocitech, představách i jejich naplnění pro Vás chystáme tradičně rozsáhlejší reportáž.

Roth-sec

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com