challenge_web

Challenge Family sa spája s Revolution3Triathlon

Z Nemecka dnes do celého sveta vyrazila veľká správa – silnejúca séria polovičných a dlhých triatlonov sa spája s populárnou americkou sériou Revolution3Triathlon (REV3). Vďaka tomuto partnerstvu si Challenge výrazne polepší na severoamerickom kontinente, kde takto bude môcť ponúknuť 14 pretekov – k „svojim“ existujúcim (Challenge Atlantic City, Challenge New Albany and Challenge Rancho Cordova Challenge Knoxville) pribudnú preteky z dielne REV3: Challenge Quassy, Challenge Williamsburg, Challenge OOB Maine, Challenge Cedar Point, Challenge Pocono Mountains, Challenge Anderson, Challenge Venice a Challenge Ixtapa v Mexiku.

Charlie Patten, CEO série Rev3 vyhlásil, že partnerstvo s Challenge Family je prirodzeným vyústením spoločnej filozofie a hodnôt:

Od začiatkou svojho vzniku v Rev3 myslíme v prvom rade na pretekárov a našim cieľom je poskytnúť im to najlepšie čoho sme schopní. A vždy sme razili filozofiu rodiny ako nedeliteľnej súčasti triatlonu. Challenge Family je stelesnením všetkého v čo sme v Rev3 za posledných šesť rokov verili a toto partnerstvo nám umožní naše presvedčenia pozdvihnúť ešte viac do reálnych kontúr. Sme nadšení viac ako sme kedy boli..“

Zibi Szlufcik, CEO série Challenge dodáva, že pre Challenge je veľká česť spojiť sa so spoločnosťou, ktorá je na americkej pôde tak vážená:

Sme veľmi hrdí, že spoločne môžeme meniť tvár triatlonu, vytvárať skutočné hodnoty tohto športu prameniace z historického odkazu triatlonu. Spoločnými silami sa budeme snažiť pretekárom ponúknuť exkluzívne a kvalitné preteky plné zážitkov.

Source: Challenge Family

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com