TEAM

Czechman – poklona oranžovému teamu

Na hodnocení letošního Czechmana je ještě čas, obecně se v takových chvílích zvykne říkat, že na hodnocení je ještě brzy. Jasné je pořadí, kdo vyhrál, kdo měl nejlepší čas, kdo se v pořadí posunul a jakým směrem.
Dá se zhodnotit jestli závod naplnil očekávání závodníků co se jejich umístění týká, zvláště pak u těch, kteří měli tu odvahu a svůj odhad či přání zveřejnili.

Letošní Czechman byl horký, ne tolik jak dokáží být jiné závody (dokonce i v našich luzích a hájích), ale teplo, které přišlo po nezvykle protáhlém jaru bylo náhlé a snad až nečekané.

Hodnocení z pohledu závodníků je privilegium závodníků, sami dokáží nejlépe zhodnotit jakým závod byl, jaké měl podmínky, jak se dodržovala pravidla a jak se jim jelo. Plus, všechny věci okolo, na které jsou závodníci citliví a navzájem se rádi podělí. Nikdo jiný než ten, kdo závod skutečně absolvuje za závodníka mluvit nemůže.

Z našeho pohledu pozorovatelů byla nepřehlédnutelná jedna „věc“ – skupina lidí na občerstvovací stanici, která vytvořila kouzlo letošního Czechmana. Byli to právě oni, kteří udělali Czechmana tím, čím byl. Jejich osobní nasazení, spolupráce, humor a charisma je něco, co se nedá koupit, nedá se to nijak získat. Bylo to součástí lidí, kteří se sešli, aby udělali báječnou věc, vytvořili občerstvovací stanici, o které se bude možná ještě dlouho mluvit.

Pojďme tedy nahlédnout na to, jakým že byl nejopulentnější závod českého triatlonu. (Titul o kterýžto pravděpodobně už letos, díky chystanému TRIPrague přijde).

Nezapomeňte na možnost vyjádřit se k závodu ZDE – i Vy tak můžete přispět k tomu, aby se triatlon u nás vyvíjel správným směrem.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com