hawai

Dostaňte sa vďaka Valentínovi na Hawaii

VVšetci vieme, aké je ťažké byť súčasťou (hádam) najväčšieho triatlonového sviatku na svete – Ironman Hawaii je totiž len pre limitovaný počet pretekárov. Dobrou správou však je, že ak aj nepatríte medzi tých nejlepších, ktorí dokážu poraziť zvyšok sveta v kvalifikácii a túžite po Hawaii, existujú aj iné možnosti. O tom ako vyhrať štart v lotérii, ako veľmi výhodný je Passport Club a ako sa vyplatí vernosť značke v Legacy Program-e sme písali v našom staršom článku (nájdete
TU). Dnes Vás však chceme informovať o inej možnosti – možnosti, ktorá znova ukazuje, že láska a triatlon idú k sebe.

Valentínska akcia značky Ironman beží už od 5. februára a pomaly sa blíži k svojmu koncu – čas je už len do piatku, 14. februára. Teda, s tým dátumom je to trochu zložitejšie – akcia končí 14. februára, minútu pred polnocou EST (Eastern Standard Time), ale keďže v Strednej Európe sme o 6 hodín popredu, budeme mať ešte pár hodín k dobru.

Valentín v reči triatlonu
Ak po Hawaii túžite viac než dosť a páčilo by sa Vám využitie aj tejto možnosti, budete potrebovať niekoho, kto Vás veľmi miluje. Akcia má formu lotérie – milovaná/milovaný/milovaní Vám zakúpi(a) žreb v hodnote 50 USD, na ktorom bude uvedené Vaše meno a už budete len v napätí čakať do pondelka, 17. februára, či sa šťastie usmialo tentokrát na Vás. Dobrou správou je, že na jedno meno môže byť zakúpené neobmedzené množstvo žrebov – nezáleží na tom, koľko milovaných Vám bude chcieť ukázať svoju štedrú lásku, prípadne, nakoľko svoj účet vybieli jedna osoba.

Musíte mať obrovské šťastie
Dobré správy sme už asi všetky minuli. V skutočnosti, bola len jedna a v konečnom dôsledku ťažko povedať, či možnosť viacnásobnej registrácie prospeje viac Vám alebo organizátorovi. Háčik je v tom, že z celej Valentínskej akcie bude vyžrebovaný len jeden víťaz. Ťažko mudrovať nad tým, koľko ľudí sa do akcie zapojí, ale štatistika asi nebude veľmi priaznivá. Ešte „lepšia“ správa je vyjadrenie organizátora: „víťaz dostane možnosť zaregistrovať sa na IRONMAN World Championship v Kailua-Kona, Hawaii.“ Čo by inými slovami malo znamenať, že si ešte budete musieť zaplatiť štartovné (825 USD pre rok 2014). Ironman znova ukázal skvelý marketing..

Vybrané podmienky Valentínskej Lotérie:

  • vo Valentínskej Lotérii bude vyžrebovaný len jeden víťaz
  • víťaz Valentínskej Lotérie dostane možnosť zaregistrovať sa na 2014 IRONMAN World Championship v Kailua-Kona, Hawaii, ktoré sa uskutočnia 11. októbra, 2014
  • registrácia sa uzavrie v piatok, 14. februára 2014 o 23:59 EST (15. február 5:59 CET)
  • cena žrebu Valentínskej Lotérie je 50 USD
  • na jedno meno môže byť zakúpený viac ako jeden žreb
  • víťaz Valentínskej Lotérie bude zverejnený v pondelok, 17. februára, 2014

Registrácia prebieha TU

hawai2

Source: ironman.com, Photo Credit: Nils Nilsen

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com