Reg

Ironman Regensburg je minulostí.. přichází Challenge Regensburg

Regensburg, jedno z nejstarších a nejkrásnějších měst v Německu, bude 14. srpna 2016 hostit druhý závod Challenge Family v dlouhém triatlonu v Německu.

„Challenge Regensburg jistě upozorní sportovní veřejnost na Regensburg,“ řekl starosta Joachim Wolbergs. „Všechno, co jsem dosud četl, viděl a slyšel o Challenge Family ve mě vzbuzuje nadšení. Kromě toho, závod v Regensburgu je zastoupený triatlonistkou světové třídy jakou je Sonja Tajsich, která je skvělým velvyslancem našeho města. Jsem přesvědčen, že tato mezinárodní sportovní událost a Challenge filozofie nám vyhovuje, Challenge jistě sportovně upozorní na Regensburg a náš region.“

Místní organizátoři, Sonja Tajsich se svým manželem Tomem jsou nadšení: „Těšíme se na Challenge Regensburg, který svým příchodem do regionu bude přitahovat sportovce nejen v den závodu, ale i před a po závodě a přiláká další hosty. Jsme z Regensburgu, tak přesně víme, jak je region vhodný pro dlouhý triatlon. Vynikající cesty a skvělá atmosféra bude poskytovat sportovcům, fanouškům, hostům a divákům jedinečný zážitek,“ řekla Sonja.

Challenge Family CEO, Zibi Szlufcik, řekl, že je vzrušující mít další velkolepý závod v regionu a složil přitom i kompliment legendárnímu závodu Challenge Roth. „Regensberg je jedním z nejkrásnějších německých historických měst a já nepochybuji o tom, že bude přitahovat sportovce a jejich rodiy z celého světa, aby závodili a trávili dovolenou v tomto úžasném prostředí,“ řekl. „V Bavorsku je už Challenge Roth, největší dlouhý triatlon na světě, poskytující kvalitní, vášnivý support i oddané diváky, kteří se spolupodíli na tomto kultovním závodu. Nyní mají sportovci možnost vychutnat si tento nezapomenutelný zážitek v Bavorsku také na Challenge Regensburg.“

Město Regensburg, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, poskytne velkolepé jeviště pro triatlonisty: plavání v rekreační oblasti jezera Guggenberger See, jen osm kilometrů od města, jízdu na kole přes nádhernou krajinu v přírodním parku Bavorský les a běh podél historických památek a krásné řeky Dunaj.
Vrcholem má být doběh na náměstí starého města Regensburgu, v sousedství katedrály Svatého Petra, kde tisíce diváků vytvoří sportovcům jedinečnou atmosféru.

Start Challenge Regensburg je u jezera Guggenberger See, cyklistika s 1500m převýšením povede přes krásnou a rozmanitou krajinu přírodního parku Bavorský les ve dvou okruzích a čtyři okruhy běhu městem Regensburg. Poběží se podél Dunaje a přes historické ulice v centru města, až do cíle ve stínu kupole svatého Petra.

V rámci závodu se 15-16 srpna 2015 pořádá 5km běh Challenge Women Run a Challenge Swim & Run v jezeře Guggenberger See.

Více informací na: www.challenge-regensburg.com.

Source: Challenge Family

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com