bible

Na trh prichádza Tréninková bible pro triatlonisty

VV preklade na náš trh konečne prichádza kniha, ktorá v anglickom originále dosiahla závideniahodnú popularitu. Keby sa sfilmovala, určite by aj Rowlingová mohla závidieť (vtip, samozrejme). Ak vám názov znie akosi povedomo a aj pri obrázku máte pocit déjà vu, vedzte, že ste práve nenahliadli za oponu životov minulých – to len pamäť sa s vami hrá svoje obľúbené (infantilné) hry.

Totiž, autor knihy, Joe Friel sa do povedomia športového sveta zapísal zlatými písmenami svojím predchádzajúcim titulom Tréninková bible pro cyklisty. O diele sa hovorí, že je to najpredávanejšia kniha o cyklistike. Pravdivosť tejto štatistiky by sme ťažko skúmali a medzi nami, ani by sa nám nechcelo. Pravdou však je, že prináša výborné informácie pre cyklistov všetkých úrovní a obrovským bonusom je jej čítavosť – zabudnite na nudnú akademickú športovú literatúru stredoeurópskych odborníkov.

Tréninková bible pro triatlonisty vyšla v angličtine už pred nejakým tým piatkom a za ten čas sa taktiež chváli primátom medzi literatúrou pre triatlonistov. Nechceme vás priveľmi lákať na jej obsah, pretože anglický originál sme v rukách nemali a do uvedenia na trh prekladu podľa portálu Martinus ostáva ešte necelý mesiac. Chceme vám však dať tento titul do pozornosti, pretože ak vás triatlon zaujíma aj z metodicko-tréningového hľadiska, mohla by sa vám táto kniha hodiť. Vydavateľstvo ubezpečuje, že kniha je určená všetkým aktívnym športovcom – úplnym začiatočníkom, ktorí si chcú triatlon skúsiť, ale aj pretekárom, ktorí chcú podávať čo najlepší výkon. Kniha má byť sprievodcom tréningových metód, správneho stravovania, plánovania tréningu, regenerácie, príprave na preteky, rekonvalescencii, intenzite.. No jednoducho, keď pôjdete koncom februára okolo dobrého kníhkupectva, nahliadnite.. joe friel

Tréninková bible pro triatlonisty v skratke:

  • Počet strán: 400 strán
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Rozmer: 225×280 mm
  • Jazyk: český jazyk
  • ISBN: 9788020426451
  • Predbežná cena: 18,15 €
  • Predbežný dátum vydania: 19.2.2014

(podľa martinus.sk)

 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com