IMG_1362_1

Oravaman spustil registraci

Dostanete se až k nebi, můžete se téměř dotknout hvězd a přitom být v  tu samou chvíli úplně na dně. Oravaman je tak trochu jiným závodem, je něčím co nemá v  “Česko-Slovensku” obdoby, a dost možná se mu nepodobá ani žádný závod na světě.

Je to závod jenž dostal do vínku překrásnou přírodu a scenerii Oravy, včetně počasí, které k tomuto drsnému kraji patří. Penzion Pribisko který by mohl být označen jako základna Oravamana je vlastně jeho zázemím a poskytuje mu základní a stěžejní support. Dokonce se najde hodně závodníků kteří by v určité nadsázce jako Oravamna označili právě penzion Pribisko.

Přesto že Oravamana někteří vnímají jako ples triatlonistů v létě, je to těžký závod který neodpouští. (a o kterém platí bezezbytku první věta)

Má za sebou třetí ročník, a stále se vyvíjí. Organizátoři dostali do rukou karty o kterých možná sní velká většina organizátorů, karty se kterýma by byl hřích prohrát. Pro ročník 2014 kapitáni posunuli kormidlo a vydali se směrem k polovičnímu Ironmanu. Na hodnocení je ještě brzy, na to si musíme  počkat až po závodě.

Jisté je, že teto krok bez emocí nezůstal, nárůst objemu přinesl změny a to má organizátor jistě ještě nějaké překvapení v záloze.

Přejeme všem účastníkům ať si závod užijí, protože Oravaman se jezdí především kvůli tomu. A organizátorům, aby poslouchali případné stesky a připomínky závodníků.

Věříme že se z Oravamana stane perla triatlonu ve střední Evropě, má na to všechny předpoklady. Přejeme mu ať jeho hvězda nezapadá.

IMG_1215

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com