Triatlonistovi ukradli výbavu v hodnote 4000 Eur! Pomôžte s identifikáciou!

Včera, 22. 6. 2015 bola v Bratislave odcudzená preteková výbava slovenského triatlonistu Mareka Nemčíka. Po ceste na sériu Ironmanov po Európe mu pri krátkej zástavke predajne áut na Zlatých pieskoch v Bratislave ukradli z auta ruksak s kompletnou výbavou na triatlon, v ktorom bola aj peňaženka so značnou hotovosťou (cca 800 EUR + 500 USD). Celý incident sa odohral pred hlavným vchodom do predajne na pravé poludnie pod skúmavým zrakom bezpečnostných kamier, ktoré monitorujú exteriér aj interiér showroomu. Skúmaním záznamu z kamier polícia zistila, že páchatelia boli dvaja – jeden odsledoval Mareka do predajne, druhý zatiaľ otvoril auto. Polícia vyčíslila straty na viac ako 4 000 Eur (vrátane hotovosti). Páchatelia z miesta činu odišli na Škode Sperb Kombi s ŠPZ: NR 249GZ, poistenej v Kooperative, č. 6575103024.

Ak poznáte páchateľa na fotke, prípadne zachytíte, že niekto predáva niečo z ukradnutých vecí, dajte vedieť Marekovi na čísle +421 904 940 945, prípadne na mail: marek.nemcik@centrum.cz. Prosíme, šírte túto informáciu medzi svojich známych – ukážme svetu, že osudy druhých nám nie sú ľahostajné!

Na konci článku nájdete zoznam odcudzených vecí.

AKTUALIZOVANÉ: Je príjemné zistiť, že triatlonisti držia spolu a osud druhých im nie je ľahostajný. Na IM Klagenfurt nám Marek stihol počas pretekov povedať, že hľadané veci sa našli. Touto cestou by chcel poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili a k poďakovaniu sa pripájame aj my.

zlodej11

Odcudzené veci:

1. Ruksak Blue Seventy Transition Bag

2. Neoprén Blue Seventy Helix

3. Neoprénová kombinéza Blue Seventy Point Zero 3+

4. Computer Garmin Edge 810

5. Týždeň „staré“ hodinky Garmin Forerunner 620

6. Hodinky Timex Ironman

7. Cyklistický set HQBC – vetrovka, dres, kraťasy, okuliare

8. Nové, nepoužité plavecké okuliare Zoggs Predator

9. Nový, nepoužitý aero dres Kiwami KONA WINGS

10. Triatlonová kombinéza Kiwami RIO LD

11. Triatlonová kombinéza Kiwami PRIMA LD

12. Pletená čiapka Ironman

13. Talizman Maco

 

 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com