Velké překvapení od série Ironman i Challenge

TTak dlouho se o tom mluvilo, tolik organizátorů si to přálo, tolik závodníků po tom toužilo a když to přišlo, tak tomu nechce nikdo věřit. Po Ironman Budapest přichází samo WTC s iniciativou uspořádání dalšího závodu série Ironman ve východní Evropě. Vše nasvědčuje tomu, že po dlouhých diskusích padlo rozhodnutí na Moravu. Můžeme se jen dohadovat co, či kdo stál za tímto rozhodnutím, jako pravděpodobné se ale jeví, že Moravě nahrála blízkost jak hranic s Rakouskem a Polskem, tak především blízkost Slovenska.

Proč právě především Slovenska? Není zcela jasné, zda se jedná o marketingový tah, či co přesně tím WTC sleduje, ale pracovním názvem závodu je spolupráce – spojujeme závodníky, spojujeme národy, odstraňujeme bariéry.

Ten název se na někoho jako je WTC příliš nehodí, i když je jen názvem pracovním. Ale jen do doby než zjistíte, že informace sama o sobě revoluční, není úplná, že tam něco chybí, něco hodně podstatného a z hlediska světového triatlonového dění určitě revolučnějšího než je pro nás tak příjemná informace o závodech.

Partnerem, a podotýkáme rovným partnerem (jak WTC samo zdůrazňuje) je totiž rodina Walchshöfer a její seriál Challenge. Obě tyto nepřehlédnutelné instituce na poli triatlonu se překvapivě rozhodli spolupracovat a přinést do východní Evropy nový rozměr, závod který tady ještě nebyl, závod v mnoha směrech nový a revoluční.

Sami jsme zvědaví, jestli zůstane jen u tohoto jednoho pokusu, či zda se z tohoto závodu stane tradice nebo se dokonce tento model celosvětově nějak rozšíří. Na další podrobnosti čekáme a budeme Vás včas informovat.

IRON

vichy

Source: April Fools‘ Day (1. apríl)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com